BODYFIT STUDIO REKREACYJNE Sp.z o.o.

• Rodzaj spółki – Sp zoo
  • Data umowy spółki – 18.05.2017
  • Data wpisu do rejestru – 18.05.2017
  • Nazwa rejestru – KRS0000678809
  • Wysokość kapitału zakładowego – 5000
  • Zakres PKD – Pozostała działalność związana ze sportem (93,15,z), Pozaszkolne formy edukacji gdzie indziej niesklasyfikowane (85,59), działalność fizjoterapeutyczna (86,90,a), działalność obiektów kultularnych (90,04,z), działalność obiektów sportowych (93,11,z), pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna (93,29,z), fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne (96,02,z), działalność usługowa, związana z poprawą kondycji fizycznej (96,04,z
  • Czy prowadziła działalność? – TAK (prowadzi)
  • Czy ma obroty (jakie)? – Bilans zysków i strat – dokument w załączniku
  • Czy jest zadłużona (na jaką kwotę, jakiego rodzaju zadłużenie)? – BRAK ZADŁUŻENIA
  • Bilans za dwa poprzednie lata działalności (proszę przesłać skan) – Skan w załączniku
  • Czy posiada NIP, REGON? – NIP 895-213-81-70, REGON 367322825
  • Czy jest zgłoszona do VAT? – TAK
  • Czy jest zgłoszona do VAT EU? – NIE
  • Czy ma uzyskane koncesje/pozwolenia/patenty/inne? – Nie potrzebuje, nie ma
  • Czy ma zdolność kredytową (kwota)? – Tak (100000)
  • Czy ma jakieś podpisane umowy/zobowiązania? – Umowa najmu lokalu, zobowiązania wobec pracowników, media

Inne ważne informacje

• Cena za zakup Spółki – 300000
  • Nazwa spółki – Bodyfit Studio Rekreacyjne Sp zoo
  • Numer KRS – KRS0000678809

Osoba kontaktowa: Michał Popowicz, 888 848 695, mpbodyfit@gmail.com

PROPOZYCJA NABYCIA KLUBU FITNESS

Szanowni Państwo !

Zwracamy się do Państwa z propozycją nabycia wrocławskiego klubu fitness – Bodyfit Studio Rekreacyjne sp. z o.o. (KRS 0000678809). Klub istnieje od 2002 r. Jest to pierwszy profesjonalny klub fitness we Wrocławiu i woj. Dolnośląskim, z ogromnym fitnessowym dorobkiem na skalę krajową i świetną kadrą pracowniczą. Przez wiele lat współpracowaliśmy m.in. z markami Reebok Poland i Arena. Klub współpracuje z najlepszymi, renomowanymi trenerami i nauczycielami fitness w Polsce od lat organizując oraz współorganizując wiele imprez, cyklicznych zawodów i warsztatów (np. Lekcji Mistrzowskich z instruktorami Fitness Masters, Otwartych Zawodów w Konkurencjach Siłowych pod patronatem Mariusza Pudzianowskiego, Warsztatów Fitness, Spinning z udziałem najlepszej polskiej kadry trenerów i instruktorów, m.in. Inki Szymański). Klub dysponuje liczącą wiele tysięcy pozycji bazą danych klientów, z których znaczna część pozostaje aktywna.

Klub funkcjonuje w lokalu o powierzchni około 800 m2 i oferuje aktualnie:

• dwie sale fitness / wellness,
  • siłownię ze strefami do ćwiczeń siłowych, treningu obwodowego, crossfitu (profesjonalny Oktagon), treningu personalnego, strefy Cardio,
  • salę Spinningu,
  • strefę odnowy biologicznej – łaźnia parowa, sauna sucha fińska, gabinety masażu,
  • strefę obsługi Klienta,
  • szatnie damską i męską z pełnym wyposażeniem (natryski, WC itp.),
  • pełną klimatyzację, C.O. i ciepłą wodę użytkową.

Aktualną ofertę klubu znajdziecie Państwo na stronie www.bodyfit.pl

Klub w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością istnieje od 2017 r. i powstał w wyniku przekształcenia jednoosobowej działalności gospodarczej. Spółka nie jest zadłużona, posiada rachunek bankowy oraz możliwości kredytowe, a księgowość jest przejrzysta.

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani nabyciem klubu prosimy o kontakt:

• poprzez e-mail na adres: best.fitness4sale@gmail.com
  • telefoniczny pod numer 888 848 695
  • osobisty w klubie przy ul. B. Pretficza 37 po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu spotkania.

Rachunek zysków za rok 2017 mogą Państwo sprawdzić tutaj.